Kurumsal

Bozdoğan Hukuk Bürosu’nun kuruluş amacı Türk Adalet Sisteminin karmaşık yapısı içinde müvekkillerine en doğru ve hızlı şekilde hizmet vermektir.

Adalet Sistemindeki değişimin amaç daha hızlı, dinamik ve güncel bir hukuk sistemi oluşturmaktır. Ancak teoride hedeflenenden çok farklı bir gerçeklik meydana gelmiş ve sistem içinden çıkılmaz ve karmaşık bir hal almıştır. Bozdoğan Hukuk Bürosu olarak bu süreçte bizim hedefimiz teknolojinin bütün imkanlarından yararlanarak müvekkilimize bu karmaşanın uzağında hızlı, dinamik ve şeffaf hukuki destekte bulunmaktır.

Avukatlarımız sizlerin sorunlarıyla birebir ilgilenmekte ve hukuki olarak çözüme ulaşılabilecek durumlarda sonuna kadar süreci devam ettirmektedir. Sizinle ilk iletişimimiz telefonla başlar. Probleminiz hakkında bilgi edindikten sonra hukuki olarak çözüme ulaşabilecek durumlarda sizinle bir randevu belirleriz. İlk randevunuzda durum değerlendirmesi yaprak size nasıl bir çözüm sunacağımızı belirleriz.

Hukuk Büromuz, genel hukuki sorunların yanı sıra şirketlere danışmanlık ve tüm ticari alacakların tahsili ve güvenceye alınması konusunda uzmandır. Müvekkilimizle ilk görüşme sırasında sorunları ayrıntılı olarak ele almakta ve gerekli durumlarda uzman kişilerden destek almaktayız.

Bu konulara ek olarak iş güvenliği ve iş sözleşmeleri konusunda tüm hukuki yardımlarda da hizmet vermektedir.


Büro Görüntüleri